İstasyon Mahallesi İsmail Aytemiz Caddesi No:103 Kars

Tesisat

  Marsis Yapı  izolasyon, çalışmalarına Karsda  başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur.

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.474.223 2062

0543 352 44 43

0507 7720827

0553 838 36 00

marsis.ypk@gmail.com

karsizolasyon.com

İstasyon Mahallesi İsmail Aytemiz Caddesi No:103 Kars

Iğdır Otopark İzolasyonu  • 2020-09-11
Otopark İzolasyonu Iğdır
Otopark üstü zemini beton çatlamalarına en çok maruz kalan alanlardan birisidir. Otopark üzerine atılan beton belli bir müddet sonra , bina oturması olarak adlandırdığımız oturma sebebiyle otopark üstü çatlamaya başlar. Bu çatlaklar derin çatlaklardır. Otopark üstüne son kat beton atılmadan önce yapılan izolasyon esnek ve beton ağırlığına dayanıklı izolasyon olması gerekmektedir. Esnek diye tanıtılıp sürülen izolasyonlar belli bir müddet sonra sizleri hayal kırıklığına ve masraflara sebebiyet verir.  Bu sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli ve ispatlanmış esnek özelliği olan izolasyon ürünleri kullanılması gerekmektedir.  Farz edelim ki otopark üstü su kaçırıyorve siz otopark üstü su kaçırıyor ne yapmalıyım diye telaş etmenize gerek kalmadan bizleri iletişim adresimizden arayarak kalıcı ve aynı zamanda dekoratif izolasyon çözümlerimiz den yararlanabilirsiniz. . Nedir otopark üstü kalıcı izolasyon çözüm ?
 
Otopark üstü su izolasyon konusunda bizlerin kalıcı çözümü polyurea izolasyondur. Polyurea %400 esnek özellikli, sprey halinde uygulanan ve saniyesinde kuruyan izolasyon ürünüdür. Ömürlük izolasyon ürünü olması sebebiyle teraslara , temel perdelerine , çatılara , su depolarına ki ( gıda sertifikalıdır ) kısacası polyurea her yere uygulanabilen kalıcı izolasyon ürünüdür. Dekoratifliği ve yüzlerce renk seçimi sayesinde gözlere hitap eden dekoratif görünümlü izolasyondur. Bu sebepten teras izolasyon sorunlarında en çok kullanılan çok ilgi gören üründür. Polyurea sayesinde çözülmeyen su akıntı sorunları yoktur.  Otopark üstü uygulamalarda kaymaz zemin ve dekoratif görünüm elde edilerek sonsuza dek su izolasyon sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
 
Polyurea zemin kaplama malzemesi olarak da kullanılan bir üründür. Hem su izolasyonu hemde zemin kaplamada oldukça başarılı bir üründür. Otopark üstü zemin kaplama ve otopark zemin kaplamasında kullanılmasında sakınca yoktur.
 
Otopark üzeri su izolasyon sorunlarınızı polyurea izolasyon sayesinde aşabilirsiniz. Uygulaması oldukça basit bir uygulamadır. Kırma , dökme gibi şeylerle oyalanmadan , 1 gün astarlama ikinci gün ise polyurea son kat uygulaması ile 2 günde sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Otopark üstü neden su kaçırır gibi sorunlarınızı aşmak ve fiyat almak için bizler iletişim adresimizden arayıp detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.