İstasyon Mahallesi İsmail Aytemiz Caddesi No:103 Kars

Tesisat

  Marsis Yapı  izolasyon, çalışmalarına Karsda  başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur.

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.474.223 2062

0543 352 44 43

0507 7720827

0553 838 36 00

info@marsisizolasyon.com

karsizolasyon.com

İstasyon Mahallesi İsmail Aytemiz Caddesi No:103 KarsNeden Emdirme Yapılır?

Dam zemini temizlenir daha önceden yapılan izolasyon malzemesi varsa zeminden kazınır. Dam giderleri kapatılarak ve sıvı izolasyon malzemesi havuz şeklinde beton zeminine dökülür.Üç ile Beş saat arası bekletilir ve işleminin bitmesinden sonra dam gideleri açılır. Gözle göremediğimiz kılcal çatlaklar ve beton gözeneklerine girer, temas ettiği bölgede genleşerek betonu suya karşı kitler ve su geçişine izin vermez. Betonun içinde olduğu için malzeme güneş ışınlarından etkilenmez.

Neden Emdirme Yapılır?
Öncelikle bizim diğer izolasyon firmalarından farkımız emdirme 4 aşamalı izolasyon malzemelerimizdendir. Emdirme ise bu aşamaların en önemli rolünü üstlenmektedir Dam yüzeyinde milyonlarca çatlak ve kılcal çatlak bulunmaktadır. Bu kılcal çatlakların bizim gözle tek tek kapatmamız zor olmakla birlikte imkansızdır. Ve biz bu imkansız olayı gerçekleştiriyoruz. Giderleri kapattıktan sonra damın yüzeyini malzeme ile dolduruyoruz. Yani damın içi izolasyon malzemesi ile dolu bir havuz halini alıyor. Ve bizim gözle göremediğimiz çatlaklar ve kılcal çatlakların arasına doluyor.Genleşerek şişiyor ve biz bu işlemle damın zeminini sağlama alarak izolasyonda 2. aşamaya geçiyoruz

www.spreypoliuretan-kopuk.com